Můj život v kostce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A tady je těch pár řádků o mně  

Ahoj, jmenuji se Beáta. Tohle jméno mi před lety věnovali rodiče, když jsem prvně roku 1996 vykoukla na svět. No a od té doby už pár let uaběhlo. Za tu dobu so toho událo hodně. Některé věci můj život ovlivnily více některé méně.

Každopádně roku 2003 se naše rodina rozšíříla o jednoho člena a na svět přišel můj milonavý bratr Daniel. No a od té doby se v mém životě začaly dít velké změny…Když mi bylo dvanáct let stala se stala věc, tkerá zásadně ovlivnila živoť mě i mému okolí a my zůstali tři.

Tehdy to pro mě znamenalo, že se role starší setry musím ujmout se vším všudy. A místo prožívání puberty se ze mě stala máma na částačení úvazek.

​Místo abych si vybírala střední snů, vybírala jsem podle vzdálenosti. A tak jsem roku 2011 nastoupila na Obchodní akadamii. A s novou školou, přišel i nový životní styl (Hákování, pití, párty až do rána, přežírání…) na který nejsem zrovna nejpyšnější. Školu jsem však úspěšně absolvovala a podala přihlášky na vysokou.

​Tehdy jsem si, ale řekla že svůj život změním. A začla se zajímat o to co jím a dělat něco pro sebe a pro své zdravý. Ze svého jídelničku jsem naprosto vysadila alkohol a začla přemýšlet nad tím co budu jíst. A to mě přivedlo do kuchyně!!

​Roku 2015 jsem nastoupila na vysokou školu a končně měla možnost odjet z domova. Už žádné dojíždění!! Neuběh ale ani semestr a osud mi připravil další ránu. Opustil nás i z druhý rodičů a můj vysokoškolský život tak skončil lusknutím prstů. A ze mě se stala máma na plný úvazek.

​A jak můj brat stárnul, já pociťova věčí a věčí práznotu a věděla jsem, že mi v životě něco chybí. Dítvala jsem se kolem sebe jak si lidi plní sny a já jen seděla doma a čekala až můj bratr dospěje a já si pak taky splním ten svůj.

​To se ale nestalo!! Já čekat nechtěla a chtěla jsem udělat něco pro sebe. Díky mému tehdějšímu příteli, jsem se dokopala k tomu, že se chci konečně naučit pořádně anglicky. A to byl první krok k tomu,  že jsem se rozhodla na měsíc odjedt do zahraničí, abych svůj jazyk zdokonalila. Na dělší dobu to pro mě bohužel nebylo a stále ještě není moc možné. (Pokud bych tedy bratra nasílím nevzala sebou :D)

A tak jsem porvlé v červnu roku 2017 absolvolva tří denní trip stopem do Benátek a o 14 dní pozdějí už jsem byla na své první ,,velké cestě,, do Francie. Kdy jsem porvé na měsíc opustila sama Českou republiku. ​A už tehdy jsem věděla, že to je přesně to co mi v životě chybělo.

​No takže těď už se jen sanžím si žít svůj sen, a zkloubit dvě věci co mě baví se svým životem. Zdravé jídlo a cestování bez pěnez, prože to je co mě baví a co mě naplňuje.

A protože BEZ VÝMLUV TO JDE!! ​

​A je jedno kdo si o vás co myslí, je to váš život a důležité jé aby vy jste byli štastní. A lidi, kterým na vás záleží vás pochopí;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.